NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Oferta Last Minute ma pomóc nam efektywnie wykorzystać nasze apartamenty. Dlatego, gdy mamy wolne apartamenty w bieżącym dniu oferujemy je w niższej cenie. Rezerwację Last Minute mogą Państwo dokonać już od godziny 18:00 dnia poprzedzającego przyjazd. Należy jednak mieć świadomość, że często nie warto czekać na rezerwację do ostatniej chwili.

Tak. Dla Gości apartamentu przy al. Wyzwolenia istnieje możliwość zaparkowania na dziedzińcu budynku, a w pozostałych apartamentowcach posiadamy dla naszych Gości miejsca postojowe w garażu podziemnym.

TAK. Przy wynajmie apartamentów przysługuje Państwu jedno miejsce postojowe w cenie 10PLN/doba. Jeśli przyjadą Państwo większa ilością samochodów, to za każde kolejne miejsce 20PLN/doba.

Nie. Dostęp do Internetu jest darmowy. Proszę pamiętać o zgłoszeniu zapotrzebowania na Internet podczas rezerwacji.

Klucze odbiera się w naszym biurze, lub umawiamy się z Gośćmi na konkretną godzinę już w apartamencie.

Tak. Posiadamy terminal kart płatniczych. Nie muszą Państwo w pośpiechu poszukiwać bankomatu.

Tak. Zaliczki są pobierane w wysokości 30% wartości rezerwacji.

Tak, ale w granicach rozsądku. Każdorazowo wymagamy informacji o chęci zabrania ze sobą swojego pupila. Nie w każdym apartamencie zgadzamy się na pobyt zwierząt.

Tak. W każdym apartamencie zastaną Państwo czyste ręczniki dla każdego Gościa. Łóżka jak w standardach hotelowych będą czekały na Państwa zaścielone. Jeśli zostaną Państwo u nas dłużej, będziemy co tydzień wymieniać na czyste pościel i ręczniki.

Wszystkie ceny podawane na naszej stronie internetowej są cenami za cały apartament, a w każdym mieszkaniu może spać taka ilość osób, jaka została zgłoszona w trakcie rezerwacji. Maksymalna liczba miejsc noclegowych jest wskazana w opisie każdego apartamentu.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00, a kończy o 10:00 następnego dnia. Jeżeli istnieje możliwość staramy się podchodzić do tych godzin elastycznie, ale zawsze prosimy o punktualne opuszczenie apartamentu o ustalonej godzinie. Musimy mieć czas przygotować go dla następnych Gości.