DODATKOWE USŁUGI

Aby zapewnić naszym Gościom jeszcze przyjemniejszy pobyt w naszych apartamentach, staramy się stale poszerzać zakres naszych usług. Ci, którzy wybiorą nasze apartamenty zapewnią sobie luksusowy oraz pełen wygód pobyt w Warszawie:

Istnieje możliwość wykupienia noclegu ze śniadaniem, które jest serwowane w formie trzech zestawów do wyboru (w tym wege). Śniadania są serwowane w restauracjach oddalonych maksymalnie o 300m od wybranego apartamentu w godzinach 7:00 - 10:00. Prosimy o poinformowanie naszego zespołu przynajmniej na dwa dni przed planowanym przyjazdem. Kosz śniadania dla jednej osoby to 30PLN. Istnieje również możliwość zamówienia z wprzedzeniem obiadu i kolacji w zaprzyjaźnionych restauracjach. Na życzenie Gościa koszty posiłków możemy doliczyć do faktury za nocleg.

Jeśli chcieliby Państwo sami przygotowywać sobie posiłki, proponujemy zakupy dostarczone do apartamentu. Wystarczy wysłać listę z zakupami na nasz adres e-mail, określić orientacyjną kwotę, a my dostarczymy świeże produkty do Państwa apartamentu. Na życzenie Gościa koszty zakupów możemy doliczyć do faktury za nocleg.

Zakupy do apartamentu

Przy pobytach dłuższych niż 5 dni, apartamenty są standardowo sprzątane, wraz z wymianą pościeli i ręczników. Jeśli jednak życzą sobie Państwo, aby apartament był sprzątany częściej - prosimy o informację.

Bardzo miło nam gościć w Naszych apartamentach najmłodszych podróżników. Specjalnie dla nich oferujemy: łóżeczko wraz z pościelą (płatne 20 PLN/pobyt), wanienkę, fotelik do karmienia oraz przewijak (płatne 10PLN/pobyt za każdy element). Chęć skorzystania z wymienionych rzeczy należy zgłosić w momencie rezerwacji. Na życzenie opiekunów możemy zorganizować inne niezbędne rzeczy, by pobyt maleństwa w naszych apartamentach był udany. Jeśli zajdzie taka potrzeba możemy zorganizować wykwalifikowaną opiekę dla dzieci.

Zakupy do apartamentu

Na Państwa życzenie pomożemy zorganizować romantyczny wieczór w apartamencie w Warszawie. Gorąca kolacja, wino, świece, kwiaty, bilet do teatru - to wszystko może sprawić, że nocleg w naszych apartamentach stanie się naprawdę wyjątkową chwilą. Taki wieczór to świetny pomysł na zaręczyny lub prezent dla ukochanej osoby. Ze względów organizacyjnych prosimy o możliwe jak najszybszą informację o chęci organizacji takiego wieczoru.

Współpracujemy z profesjonalnymi przewodnikami, którzy oferują zwiedzanie Stolicy. Odkryją Oni przed Zwiedzającymi najskrytsze zakątki miasta, opowiedzą historie, o których nie przeczytamy w przewodnikach. Ukazują to, co najpiękniejsze i najciekawsze w Warszawie, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Można wybrać język zwiedzania: polski, angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski i rosyjski. O szczegóły zapytaj w biurze Vivaro Apartments.

Zakupy do apartamentu
auto

Współpracujemy z wypożyczalnią samochodów autoNAJM. Teraz nasi Klienci mogą taniej wynająć auto na czas pobytu we Warszawie. AutoNAJM dostarczy Państwu samochód pod wskazany adres (lotnisko, stacja PKP, itd.)